Jesteś w
Strona Główna > Car Wrapping - Auto Folie > Dowiedz się jeszcze więcej o produktach marki Arlon

Dowiedz się jeszcze więcej o produktach marki Arlon

Wiemy, że wybór odpowiedniego produktu nie jest łatwy i zarazem jest pierwszym ważnym krokiem, którego nie można przegapić. Ale jak podjąć decyzję? Dobra znajomość podstawowych pojęć dotyczących kształtów pojazdów jest niezbędna do tego, aby dobrze okleić auto. Wybór cenionych produktów jest niezwykle szeroki, jednakże Arlon zapewnia Ci wsparcie i opisuje dwa popularne produkty do oklejania flot i pojazdów: SLX™ Cast Wrap i Fusion Wrap.

Sprawdź zalecane użycie i techniki, klikając na poniższy film.

SLX™ Cast Wrap to wysokiej jakości wylewana biała, błyszcząca folia z funkcją FLITE Technology™ zaprojektowana do płaskich i skomplikowanych kształtów, w tym do najbardziej wymagających przetłoczeń. Dzięki SLX™ Cast Wrap w Twoim warsztacie płynnie przejdziesz przez każdą instalację, oszczędzając czas i pieniądze.Możesz wykorzystać SLX™ Cast Wrap do wszystkich rodzajów flot pojazdów medycznych i pojazdów, takich jak samochody ratownicze i ogólne samochody opieki medycznej i ciężarówki.

Fusion Wrap to cienka, elastyczna, wysokowydajna folia polimerowa z technologią FLITE Technology™, zaprojektowana do płaskich prostych i umiarkowanych przetłoczeń, jednak z wyłączeniem głębokich przetłoczeń – Fusion Wrap wymaga nacięcia w przetłoczeniu, gdy jest stosowana w głębokich przetłoczeniach. Postaw na ten produkt, jeśli kierujesz się możliwościami określonymi przez koszty. Użyj Fusion Wrap na samochodach służbowych i pojazdach, takich jak ciężarówki z jedzeniem i samochody dostawcze.

Szczegółowe informacje na temat folii Arlon Fusion Wrap na stronie www.integart.com.pl.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]