Jesteś w
Strona Główna > Car Wrapping - Auto Folie > The Wrap Center Rafała Żmudy

The Wrap Center Rafała Żmudy

Idea The Wrap Center powstała w 2009 roku jako przejaw pasji Rafała Żmudy do car wrappingu i chęci pozostania trenerem. Na początku marzenie wydawało się nierealne, ale z biegiem czasu zaczęło się to zmieniać. Powstanie Centrum było wynikiem ciężkiej pracy a nie tylko chęci otwarcia Centrum Szkoleniowego. Wymagało to odbycia wielu szkoleń, zarówno w kraju jak i za granicą, gdzie Żmuda był szkolony nie tylko jako aplikator, ale także jako trener.

W centrum szkoleniowym funkcjonuje kilka programów. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób, które nie miały do czynienia z car wrappingiem a chcą wejść do branży. Drugi skierowany jest dla zaawansowanych aplikatorów, którzy pragną doskonalić swój warsztat. Trzeci – 3M Endorsed Installer – to program przeznaczony dla aplikatorów z 3-letnim doświadczeniem, którzy pragną zweryfikować swoje kwalifikacje i uzyskać status Endors’a. Daje to liczne korzyści dzięki którym aplikator staje się rozpoznawalny a klienci poprzez 3M Centrum Inspiracji mogą docierać do sprawdzonych aplikatorów.

Martyna Taczanowska (3M Poland): „To co wyróżnia Rafała to chęć dzielenia się swoją wiedzą, bogatym, ponad 20-letnim doświadczeniem wraz z innymi aplikatorami, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku car wrappowym”. W dzisiejszych czasach nie jest powszechne, że osoby z doświadczeniem chcą szkolić, uczyć potencjalnych konkurentów. To jest coś co wyróżnia niektóre osoby – taką osobą jest Rafał Żmuda.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]