Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Zadrukuj świat lateksem – lateksowe rewolucje HP

Zadrukuj świat lateksem – lateksowe rewolucje HP

„Nie było dotąd technologii druku, która w tak prosty sposób sprawiałaby, że najbardziej fantazyjne projekty grafików i architektów stają się namacalne”.
Tak HP przekonuje do swojej technologii druku lateksowego!

Technologia została zaprezentowana kilka lat temu jako całkowicie ekologiczna i doskonale nadająca się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Wydaje się, że tylko ludzka wyobraźnia jest w stanie ograniczyć możliwości tej technologii. Żywe kolory, druk wysokiej jakości i możliwość nanoszenia na praktycznie każdą fakturę wyróżnia ją doskonale na tle konkurencji.

Nieocenioną zaletą HP Latex jest fakt, że nie wymaga ona dużych nakładów produkcyjnych. Każdy może np. wydrukować 1-2 m2 tapety i zaaplikować ją u siebie w domu. Zarówno podczas wydruku jak i użytkowania nie są wydzielane do otoczenia żadne szkodliwe substancje a sam tusz zbudowany jest na bazie wody.

Prezentowany film pochodzi z serwisu Technologie.Gazeta.pl. Dziennikarz vortalu był uczestnikiem wydarzenia wieńczącego oddanie projektu, w całości wykonanego przez INTEGART, czyli otwarcia kawiarni. Oprócz sprawdzenia technologii HP w praktyce zdecydował się także udekorować swój mikrofon.

Czytaj więcej:

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]