Jesteś w
Strona Główna > Inne > Bądź ekologiczny z HP Planet Partners

Bądź ekologiczny z HP Planet Partners

Ideą do programu HP Planet Partners jest recykling materiałów eksploatacyjnych. Zaletą programu jest jego zasięg, obejmuje on pełny wachlarz produktowy. Co to oznacza? Programowi podlegają oryginalne materiały eksploatacyjne przeznaczone dla urządzeń/maszyn drukujących marki HP: atramentowych, laserowych oraz cyfrowych: HP Latex oraz HP Scitex. Udział w programie jest bezpłatny. Każda firma, która decyduje się przystąpić do niego, nie ponosi żadnych kosztów. Koszty zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych jest opłacony w całości przez HP a zasoby potrzebne do recyklingu dostępne są online. Firma obsługująca program zapewnia niezbędne materiały (kartony) oraz opłaca koszty przesyłki.

W zależności od ilości zwracanych tonerów atramentowych czy laserowych, głowic, kaset po tuszach czy hoboków z maszyn przemysłowych – program dokładnie określa zasady zwrotów:

  • dla klientów indywidualnych chcących zwracać małe ilości

    – do 10 sztuk.
    – Klient otrzymuje etykietę z wniesioną opłatą i odpowiednie niezbędne materiały /kartony/. Zwrot następuje poprzez nadanie przesyłki na poczcie.

  • dla klientów zwracających średnie lub duże ilości

    – od 15 do 200 sztuk.
    -Klient otrzymuje etykietę z wniesioną opłatą dodatkowo może zamówić bezpłatnie do 10 kartonów. Zwrot następuje poprzez odbiór przesyłki przez firmę kurierską

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]