Jesteś w
Strona Główna > Drukarki 3D > Centrum technologii addytywnych HP Demo Lab 3D

Centrum technologii addytywnych HP Demo Lab 3D

Centrum prezentacji technologii addytywnych HP Demo Lab 3D w Błoniach pod Wrocławiem, to wyjątkowe miejsce w którym stanęła pierwsza w Polsce drukarka HP Jet Fusion 3D. Ideą powstania tego centrum była chęć stworzenia miejsca, w którym można spotkać się z zainteresowanymi, lepiej poznać technologię oraz samodzielnie ją przetestować.  W HP Demo Lab 3D powstają także wydruki próbne oraz odbywa się praca projektowa.

HP Multi Jet Fusion 3D, to technologia prochowa, w której wykorzystywany jest poliamid. Jest to obecnie jedna z najbardziej wydajnych technologii druku dostępnych na rynku. Do jej niewątpliwych zalet zależy m.in. to, że w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych nie stosuje się tutaj lasera, a zaawansowane głowice drukujące. Dzięki temu rozwiązaniu efektywność urządzenia jest większa, a czas druku krótszy. Technologia Multi Jet Fusion daje nam spore możliwości produkowania części o dużym stopniu skomplikowania i dużej szczegółowości co w rezultacie przekłada się na jakość uzyskiwanych wydruków. Jest też niezwykle łatwa w obsłudze i mało awaryjna.  Zastosowanie technologii Multi Jet Fusion 3D jest praktyczne nieograniczone. Stosuje się je m.in. w takich branżach jak automotive, lotnictwo czy medycyna – zarówno do prototypowania jak i regularnej produkcji.

HP Demo Lab 3D stoi otworem dla wszystkich firm chętnych poznać i przetestować technologię przyrostową HP Multi Jet Fusion. Zainteresowani mogą wziąć udział w cyklicznych webinariach, które można traktować jako punkt wyjścia do decyzji o uczestniczeniu w warsztatach. Szczegółowe informacje dotyczące programu webinariów oraz warsztatów na stronie https://www.integart.com.pl/webinaria/item/99.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]