Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Success Story with NikiBis… and HP Latex 1500

Success Story with NikiBis… and HP Latex 1500

Success Story with NikiBis to kolejne video, które uchyla rąbka tajemnicy i opowiada o dynamicznym rozwoju firmy z Bielska-Białej. Niewielka firma, której historię zaczął tworzyć ojciec, obecnego właściciela firmy, zaczęła swoją przygodę z branżą druku od szycia i znakowania odzieży roboczej oraz reklamowej. Na bazie tego pomysłu p. Marcin Nikiel w ramach własnej działalności rozpoczął produkcję wszystkiego co jest związane z reklamą.

Pan Marcin od zawsze obserwował rynek i trendy na nim panujące. Tak powstał pomysł, aby wzbogacić park maszynowy NIKIBIS o urządzenie HP Latex drukujące w pełni ekologicznie i idealnie wpasowujące się w aktualnie panujący trend. Wybór padł na model 1500, czyli urządzenie drukujące w maksymalnej szerokości 3.2m. Zastąpiło ono trzy urządzenia ekosolwentowe i jedno twardosolwentowe. HP Latex to bardzo elastyczna technologia (więcej na www.hplatex.pl), dlatego w NIKIBIS na tym urządzeniu drukuje się praktycznie wszystko – począwszy od folii, poprzez banery po tkaniny (także do podświetleń) czy tapety.

Przy wyborze technologii NIKIBIS kierował się przede wszystkim jakością druku, ale także wydajnością oraz trwałością. Wybór urządzenia z segmentu 3.2m był podyktowany chęcią wyróżnienia się na rynku oraz wspomagania mniejszych agencji reklamowych i drukarni, które nie posiadają urządzenia zdolnego drukować w tej szerokości. To był strzał w dziesiątkę!

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]