Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > HP Demo Van – Mobilne Centrum Inspiracji – idea powstania

HP Demo Van – Mobilne Centrum Inspiracji – idea powstania

Inspiracją do stworzenia Mobilnego Centrum Inspiracji – HP Demo Van było wzrastające znaczenie zasobu w firmie jakim jest czas pracy. W tej chwili coraz trudniej jest Klientom wyrwać się z firmy na prezentacje, które do tej pory odbywały się w Centrum Demonstracyjnym HP Demo Lab w centrali firmy Integart w Błoniach pod Wrocławiem. Dlatego postanowiliśmy wyruszyć w trasę i wesprzeć naszych Klientów w poznawaniu nowych technologii i nowych rodzajów aplikacji.

Tak naprawdę HP Demo Van można nazwać drukarnią wielkoformatową na kółkach, dzięki której możemy pokazać naszym Klientom możliwości druku lateksowego. Na pokładzie Demo Vana, poza ploterem HP Latex 315, znajduje się wiele ciekawych aplikacji. Oglądając go z zewnątrz możemy dostrzec karoserię pokrytą folią wylewaną. Z kolei we wnętrzu auta znajduje się wiele różnych aplikacji naściennych – poczynając od tapet samoprzylepnych oraz tych klejonych tradycyjnie po folie samoprzylepne – w tym dekoracyjne imitujące efekt szronionego szkła, na których także możemy drukować.

Na pokładzie Demo Vana posiadamy także wzorniki mediowe. Podczas wizyty można się zapoznać z ponad setką aplikacji stosowanych w druku wielkoformatowym.

W tym roku obchodzimy 10-lecie technologii HP Latex. Już od lat z HP promujemy tą technologię. Najważniejszymi cechami tej technologii są ekologia, łatwość obsługi oraz uniwersalność. Dzięki temu ostatniemu możliwe jest drukowanie na całym spektrum materiałów. Jednocześnie pozwalają na to, aby w swoim codziennym zastosowaniu nie poświęcać zbyt wiele czasu na konserwację oraz czyszczenie.

Aby lepiej poznać technologię HP oraz przetestować nasze maszyny wystarczy skontaktować się z jednym z przedstawicieli firmy Integart lub zarejestrować się na prezentację poprzez stronę internetową https://www.integart.com.pl/pl/demolab.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]