Jesteś w
Strona Główna > Wydarzenia > Integart na RemaDays 2017

Integart na RemaDays 2017

RemaDays to zdecydowanie największa i najważniejsza impreza w naszej branży w Europie wschodniej. Przyciąga tysiące zwiedzających. Doceniamy wagę tej imprezy dlatego Integart deleguje tutaj swoich najlepszych ludzi tak aby kontakt z Klientem był jak najbardziej efektywny. Większość naszych urządzeń, która jest w naszej ofercie, została zaprezentowana na targach. Tutaj można się było z nią zapoznać, przejrzeć aplikacje, które produkujemy dzięki tym urządzeniom.

Zastanawialiśmy się nad hasłem przewodnim tego stoiska i doszliśmy do wniosku, że ponieważ centrala HP mieści się w Barcelonie a miasto jest na prawdę wyjątkowe i inspirujące, powinniśmy połączyć ideę tego turystycznego „magnesu” i spojrzeć na to troszkę szerzej – pod kątem w jaki sposób Gaudi może inspirować naszych Klientów. Gaudi to fantastyczny artysta i architekt, który jest skarbnicą pomysłów.

Cieszymy się, że waga imprezy rośnie. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy uczestniczyć w targach. Sądząc po frekwencji, można z całą pewnością stwierdzić, że jest to bardzo udana impreza, która w latach kolejnych będzie kontynuować swój sukces. Cieszymy się z zaufania, którym nas Państwo obdarzyliście. Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]