Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Idealny eco-duet: HP Latex i 3M Envision 48C

Idealny eco-duet: HP Latex i 3M Envision 48C

Szwajcarskie linie lotnicze Swiss Air postanowiły postawić na sprawdzoną firmę w dziedzinie reklamy. Dlatego ich wybór padł na Gobet Rutsch, która znana jest w Genevie ze spektakularnych kampanii reklamowych. Tym razem reklama została umieszczona na tramwajach, które zapewniają dużą mobilną powierzchnię reklamową niezbędną dla powodzenia podjętych działań marketingowych.

Prezentowany film pokazuje przebieg prac projektowych oraz produkcję (wydruk i laminacja). Z uwagi na skalę projektu zdecydowano się na zastosowanie drukarki z serii HP Latex 3000. Do aplikacji wykorzystano znakomitą folię firmy 3M z linii Envision oznaczoną symbolem 48C /najnowszy produkt/. Podobnie jak druk lateksowy HP ta folia (z uwagi na fakt, że nie zawiera PVC) jest także ekologiczna.

Film pokazuje także, jak łatwo pracuje się z drukarką HP Latex 3000. Ponieważ drukowana reklama jest wielkopowierzchniowa doskonale sprawdza się tutaj zastosowany podwójny odbiornik dual-roll. Wydrukowane grafiki przeniesione zostały na laminator, w celu pokrycia ich powierzchni cienką warstwą folii zabezpieczającej. Gotowe role oznaczone były dla lepszej orientacji i przewiezione do zajezdni tramwajowej, gdzie wykonano aplikacje.

Film pokazuje jak przyjemna jest praca z folią 3M Envision. Aplikacja przebiega szybko i sprawnie. Już za chwile tramwaj wyjedzie na ulice Genewskich ulic, aby służyć ludziom i reklamować linie lotnicze Swiss Air.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]