Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Opakowania do żywności – zaufana technologia druku cyfrowego HP dla żywności

Opakowania do żywności – zaufana technologia druku cyfrowego HP dla żywności

Chcesz usłyszeć coś ciekawego o bezpieczeństwie opakowań na żywność z tektury falistej? 50% opakowań produkowanych z tektury falistej przeznaczonych jest dla żywności. Dlatego warto wiedzieć o ryzyku związanym z ich stosowaniem. Nie wszystkie technologie druku cyfrowego są bezpieczne dla żywności i mogą być stosowane na opakowaniach z tektury falistej. Dlaczego?

Jest tak ze względu na związki chemiczne, które wchodzą w reakcje z promieniami UV. Jeżeli tusz nie jest w pełni utwardzony, związki te mogą wejść w kontakt z żywnością. Taki kontakt może budzić obawy wśród konsumentów. Tak więc inwestując w technologie druku cyfrowego dla opakowań żywnościowych z tektury falistej zapytaj o tusze na bazie wody, które nie zawierają związków chemicznych wchodzących w reakcje z promieniami UV, nie wymagają stosowania dodatkowych barier i spełniają surowe normy, takie jak Nestle Guidance i przepisy prawodawstwa Szwajcarii.

Drukuj bez obaw dzięki technologii tuszu na bazie wody firmy HP, która jest w pełni zgodna z obowiązującymi wytycznymi i przepisami. Nasza technologia daje pewność, że każde nadrukowane opakowanie jest bezpieczne. Mamy nadzieję, że skłoniliśmy Cię do przemyśleń.

HP – zaufany producent technologii druku cyfrowego bezpiecznego dla żywności.

Zobacz także:

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]