Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Zrób krok w przyszłość z technologią HP Latex

Zrób krok w przyszłość z technologią HP Latex

Czego potrzeba, by zapomnieć o przeszłości i zrobić krok w przyszłość? Odwagi, wizji, ambicji? Jeżeli jesteś inżynierem lub naukowcem w HP, będziesz potrzebować sporej dawki wszystkich trzech składników. Potrzebne jest też przekonanie, że zawsze jest lepsza droga — by drukować, rozwijać się i by odnieść sukces. Od ponad 35 lat, kiedy to HP opracowało pierwszą na świecie drukarkę atramentową, naukowcy i inżynierowie HP ciągle pracują nad przyszłością druku cyfrowego. W 2009 roku świat druku komercyjnego zrobił kolejny wielki krok w przyszłość – było nim wprowadzenie rewolucyjnej technologi druku lateksowego HP.

Trwałe, wysokojakościowy druk lateksowy szybko zyskał sobie popularność wśród firm świadczących usługi drukowania, tym samym zmieniając sposób, w jaki obsługują oni swoich klientów i rozwijają swoją działalność.

Dodatkowe źródła dochodów są możliwe dzięki nowym aplikacjom i alternatywom do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz, z wykorzystaniem nadających się do recyklingu banerów HP oraz materiałów tekstylnych do druku. Wydruki schną, gdy zdejmowane są z drukarki, co pozwala zaoszczędzić godziny, a nawet dni, gdyż są one od razu gotowe do użytku. Tusze na bazie wody sprawiają, że nie potrzeba specjalnych systemów wentylacji. Urządzenie daje lepsze warunki pracy operatorom a instalacje możliwe są w nawet najbardziej nietypowych miejscach.

Mając na koncie ponad 30 milionów metrów kwadratowych zadrukowanych materiałów, można by owinąć wszystkie wieżowce Nowego Jorku, Chicago, Tokio, Hongkongu i Szanghaju i ciągle jeszcze zostałyby miliony metrów w zapasie.

Mówiąc wprost — technologia druku lateksowego HP zrewolucjonizowała sposób drukowania na świecie. To najlepszy moment, by zrobić krok w przyszłość z wielkoformatową technologią HP Latex..

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]