Jesteś w
Strona Główna > Wnętrza - inspiracje i aranżacje > Szybka aranżacja przychodni pediatrycznej z Neschen i HP Latex

Szybka aranżacja przychodni pediatrycznej z Neschen i HP Latex

W prezentowanym filmie, na przykładzie poradni dla dzieci chorych, zaprezentowano jak w prosty i szybki sposób można dokonać transformacji smutnego i niezbyt dobrze kojarzącego się naszym pociechom miejsca. Do wykonania zadania polegającego na odczarowaniu wnętrza posłużono się technologią HP Latex oraz foliami Neschen.

Zarówno technologia HP Latex jak i produkty marki Neschen posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo w zakresie zdrowotności i trudnopalności. Mogą być z powodzeniem stosowane zarówno we wnętrzach prywatnych jak i użyteczności publicznej.

Produkty marki Neschen mogą być aplikowane na ścianach jak i w bardziej nietypowych miejscach tj. meble czy podłogi. Ponadto mogą pełnić funkcje zarówno dekoracyjne jak i praktyczne – przykładowo folia tablicowa Easy DOT Chalkboard Black pozwala zmienić każdą ścianę w prawdziwą tablicę, po której można pisać kredą lub specjalnymi mazakami kredowymi.

Szeroki wachlarz materiałów Neschen pozwala projektantom wnętrz i grafikom przemieniać każde szare czy smutn i zaniedbane wnętrze w wywołującą efekt „vov” aranżację. W prezentowanym filmie posłużono się takimi produktami jak: Easy Dot, Easy Fix, Print’n’Walk (folia podłogowa) i Easy DOT Chalkboard Black (folia tablicowa).

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]