Jesteś w
Strona Główna > Wnętrza - inspiracje i aranżacje > „Zobacz jakie to easy” – Cuprum Arena

„Zobacz jakie to easy” – Cuprum Arena

Prezentujemy pierwszy film z cyklu poświęconego w całości innowacyjnym produktom będącym w ofercie firmy Integart. Video jest jednocześnie wstępem do promocji nowego katalogu „Zobacz jakie to easy!” zawierającego folie marki Neschen. Film prezentuje jak z pomocą tych materiałów w łatwy sposób stworzyć okazjonalną dekorację VM. Film nakręcono w jednym ze sklepów mieszczących się w galerii handlowej Cuprum Arena w Lubinie.

Product Manager, Dariusz Rosłoń z filmy Integart opowiada o realizacji i o materiałach, które zostały użyte do jej wykonania. Najważniejszymi cechami produktów Neschen są kleje, które umożliwiają nie tylko łatwą aplikację, ale także gdy zajdzie potrzeba, dezaplikację produktu. Klej kropeczkowy sprawia, że instalacja nie musi być wykonywana przez wykwalifikowane osoby. Folia Easy Dot posiada klej naniesiony w formie niewielkich kropek, które umożliwiają niezwykle łatwą aplikację m.in. pozbawianą uciążliwego i trudnego do poskromienia efektu związanego z powstawaniem pęcherzy powietrznych. W naszej realizacji folię Easy Dot (link) użyliśmy do aplikacji na ściany.

W aplikacjach podłogowych wykorzystano Neschen Print’n’Walk (link) – materiał z linii Easy Dot, który jest równie łatwy w zastosowaniu. Materiał posiada liczne certyfikaty m.in. trudnopalności i antypoślizgowości co potwierdza jego bezpieczeństwo. Ważną zaletą jest fakt, że nie wymaga on laminowania. Producent uzyskał dwa certyfikaty na druk w technologii Latex oraz UV (m.in. HP Scitex).

Aplikacje okienne wykonano z użyciem folii adhezyjnej (bezklejowej) Window Grip (link), która doskonale nadaje się do stosowania na gładkich powierzchniach jak witryny sklepowe.

Najlepszą technologią druku dla tych materiałów jest HP Latex, która jako ekologiczna, gwarantuje utrzymanie bezpieczeństwa zdrowotnego tych produktów w zastosowaniach indoor. Zadruk w tej technologii daje b. dobre efekty m.in. w zakresie odwzorowania kolorów i odporności na zarysowania.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]