Jesteś w
Strona Główna > Wnętrza - inspiracje i aranżacje > Wzornik dla profesjonalistów – Portfolio Dobrych Wnętrz

Wzornik dla profesjonalistów – Portfolio Dobrych Wnętrz

Przedstawiamy Państwu innowacyjny i najlepszy produkt na rynku – PORTFOLIO DOBRYCH WNĘTRZ, który prezentuje szerokie możliwości jakie daje wielkoformatowa technologia druku latexowego firmy HP, III generacji, w połączeniu z dedykowanymi mediami do dekoracji wnętrz. Jesteśmy pewni, że szeroki wybór materiałów do druku umożliwi każdemu osiągnięcie unikalnych i zapierających dech w piersiach efektów w aranżacji pomieszczeń. Na wybranych wnętrzach pokazujemy jak można nadać indywidualny charakter różnym pomieszczeniom: od sypialni, przez łazienkę i salon, po gabinet dentystyczny. W katalogu znajdziecie Państwo 18 pomysłów na realizacje, do których stworzenia wykorzystano sprawdzone materiały do druku ponad trzydziestu marek.

PORTFOLIO DOBRYCH WNĘTRZ jest swoistym i unikalnym połączeniem wzornika z katalogiem aranżacji wnętrz (czytaj więcej na tej stronie). Oprócz przykładowych rozwiązań znajdziecie w środku odwzorowania grafik na wybranych próbkach materiałów. Warto dodać, że Katalog otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Jednym z nich jest Catalogue of the Year przyznany podczas REMA Days 2015.

Katalog przeznaczony jest dla projektantów, dekoratorów wnętrz oraz drukarni. Jest do nabycia w oddziałach INTEGART oraz wysyłkowo – zadzwoń do NAS. Informacje kontaktowe znajdziesz tutaj.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]