Jesteś w
Strona Główna > Wnętrza - inspiracje i aranżacje > Efektowne i modne: fotorolety z własnym nadrukiem

Efektowne i modne: fotorolety z własnym nadrukiem

Rolety chronią wnętrza przed słońcem oraz zapewniają prywatność zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Jednak coraz częściej pełnią także dodatkowo funkcję dekoracyjną. Odpowiednio dobrane pozwalają uzupełnić wystrój wnętrza o dodatkowy element okienny.

Fotorolety, bo o nich mowa, to stosunkowo nowy produkt na rynku dekoracji wnętrz. Jego powstanie zawdzięczamy głównie ekologicznej technologii HP Latex, która w przeciwieństwie do drukarek solwentowych, może być stosowana wewnątrz pomieszczeń. Nie zagraża zdrowiu ludzkiemu i oferuje nieocenioną możliwość personalizacji.

W odróżnieniu od standardowych rolet dostępnych w marketach te dostępne są na specjalne zamówienie. Oprócz wyboru wzoru, który ma być wydrukowany firma wykonująca zlecenie umożliwia wybór materiału. Jednym z lepszych materiałów na rolety (wszystkie produkty tutaj) jest Solvotex Artist Premium Heavy S marki Neschen dostępny także w ofercie Integart.

Do stworzenia projektu klient może użyć własnego zdjęcia lub wybrać coś z albumu wykonawcy. Zwykle wiąże się to z niewielką opłata dodatkową, ale daje klientowi pewność, że jakość zdjęcia będzie najwyższej jakości. W zależności od wybranej grafiki okno może przekształcić się w gustowną reprodukcję obrazu, zdjęcie krajobrazu czy swoich najbliższych. Tylko wyobraźnia jest ograniczeniem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego jak w firmie Blujet produkuje się fotorolety.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]