Jesteś w
Strona Główna > Car Wrapping - Auto Folie > Oklejanie z użyciem folii Arlon SLX Cast Wrap

Oklejanie z użyciem folii Arlon SLX Cast Wrap

Najnowsza wielka innowacja w zakresie oklejania jest już dostępna. Jest nią folia SLX Cast Wrap firmy Arlon, która wykorzystuje technologię FLITE.

Oklejając poziome powierzchnie materiały samoprzylepne przywierają do przetłoczeń takich. Dzięki SLX Cast Wrap z użyciem technologii FLITE, folia winylowa będzie łagodnie układać się nad tymi powierzchniami do momentu jej dociśnięcia, dzięki czemu oklejanie masek i dachów jest niezwykle szybkie. Już od momentu zadrukowania, folia SLX Cast Wrap nie klei się w dotyku. Aby zoptymalizować wydajność folii, zaleca się stosowanie jej zawsze łącznie z laminatem Arlon serii 3270. Oddzielenie folii z podkładu wymaga mniej wysiłku, gdyż nie elektryzuje się tak, jak wiele innych konkurencyjnych produktów. SLX Cast Wrap układa się bezproblemowo, nawet gdy zachodzi konieczność kilkukrotnej zmiany jej położenia. Ta intensywna grafika unosi się nad powierzchnią pojazdu. Jeżeli przypadkowo zostanie popełniony ten błąd i klej sklei się z sobą, rozklejenie folii SLX Cast Wrap nie powoduje jej rozciągnięcia. Dzięki temu grafikę można bezproblemowo zaaplikować w pożądanym miejscu za każdym razem.

Aplikacja tej grafiki jest prosta, dzięki obniżonej przyczepności folia SLX Cast Wrap z technologią FLITE, nie spaja się z podłożem. Nawet po jej dociśnięciu można ją z łatwością odkleić. Bez względu na to, czy jest przyklejana do obłej, czy na płaską powierzchnię, osłabiony pierwszy kontakt z podłożem gwarantowany przez technologię FLITE sprawia, że grafika unosi się nad powierzchnią, co powoduje, że nie klei się przed aplikacją, tym samym nie tworząc bąbelków powietrza czy zagnieceń. SLX Cast Wrap jest niezwykle wygodna w aplikacji, pozwalając na wtłoczenie na zimno folii w przetłoczenia. Jej warstwa klejąca reaguje szybko, więc grafika nie zmienia swojego położenia. Nawet tego rodzaju zagniecenia można z łatwością wyrównać za pomocą rakli. SLX Cast Wrap pozwala również z łatwością pozbyć się pęcherzyków powietrza.

SLX Cast Wrap firmy Arlon z użyciem technologii FLITE sprawia, że czynność, którą do tej pory musiał wykonywać cały zespół teraz wykona jedna osoba – Ty.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]