Jesteś w
Strona Główna > Wydarzenia > HP Latex on Tour w 8 miastach Polski – rusza Open October!

HP Latex on Tour w 8 miastach Polski – rusza Open October!

Firma Integart zaprasza na drugą edycję OPEN OCTOBER, poświęconą tematowi efektywności. Pod hasłem WYDAJNOŚĆ TU i TERAZ! zaprezentujemy efektywność HP Latex, kierunki rozwoju oraz kreatywne media, know-how nowoczesnej drukarni XXI wieku – to będą główne tematy tych spotkań.

To najciekawszy miesiąc w roku, w całości dedykowany najlepszym technologiom jakie oferuje HP i Integart! Nie możesz tego przegapić! Zarejestruj się już dziś (link poniżej).

button

Co zaplanowaliśmy na start?

Dwutygodniowy HP Latex on Tour po Polsce. Startujemy już 3 października! Zabieramy w trasę najnowszą drukarkę HP Latex 570. Odwiedzimy 8 miast. Zapraszamy na konferencje i testy do sieci MULTIKINO w Polsce! Każdego dnia zaczynamy punktualnie o 10:00.

W dniach 3-6 października pokonamy trasę Poznań-Bydgoszcz-Szczecin-Gdańsk. W kolejnym tygodniu 10-12 października zawitamy do Warszawy, Rzeszowa i Krakowa. Cykl konferencji zakończymy 13 października spotkaniem w MULTIKINIE we Wrocławiu. 8 miast. 8 wyjątkowych pokazów technologii HP Latex. Nowości serii L300.

Wykorzystując magię kina, przeniesiemy się w inny wymiar prezentacji. Zapewniamy przy tym świetną zabawę, moc wrażeń oraz pakiet najnowszych materiałów. Będą też niespodzianki. W roli głównej HP Latex 570. Z nami wiodące marki mediów: Neschen, Magnaflex, Arlon, LG, Avery Dennison oraz 3M. Zapewnij sobie udział w spotkaniach w najbardziej dogodnym terminie i miejscu.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]