Jesteś w
Strona Główna > Materiały do reklamy > Nietypowe zastosowania folii podłogowych Neschen Print’n’Walk

Nietypowe zastosowania folii podłogowych Neschen Print’n’Walk

Dla wszystkich szukających nietypowej i ciekawie prezentującej się formy reklamy firma Neschen stworzyła folie podłogową Print’n’Walk. Przeznaczony do aplikacji wewnątrz budynków produkt dedykowany jest do zadruku w technologii UV (HP Sciex) lub lateksowej (HP Latex). Gotowa aplikacja nie wymaga laminowania, co jest niewątpliwie dodatkowym atutem a unikatowa szorstka struktura nadaje folii właściwości antypoślizgowe.

Ciekawym i niekonwencjonalnym przykładem na wykorzystanie folii od strony aplikacyjnej i graficznej jest jej użycie do aranżacji podestów scenicznych, wybiegów dla modeli. Do zalet tej opcji należy zaliczyć fakt, że sama konstrukcja wybiegu może być stała natomiast możliwość dostosowania kolorystyki czy treści, z personalizowanie pod konkretny event pozostawia się łatwo wymienialnym foliom podłogowym Print’n’Walk (więcej informacji).

Pokaz został przygotowany dla producenta butów New Balance, który jest sponsorem portugalskiego zespołu piłkarskiego FC Porto. Do aplikacji zastosowano ponad 180m2 folii podłogowej i pokryto nie tylko ścieżkę wybiegu ale także inne elementy konstrukcji nadając jej unikalne walory estetyczne i reklamowe. Do zadruku zastosowano drukarkę HP Latex 360.

Źródło: linkedin.com

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]