Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Wydajność tkwi w szczegółach – HP Latex 560/570

Wydajność tkwi w szczegółach – HP Latex 560/570

Seria drukarek HP Latex 500 została zaprojektowana tak, aby sprostać wyzwaniom znacznej ilości wydruków. Konstrukcja umożliwia załadunek materiału w czasie krótszym niż 1 minuta. Mechanizm podajnika radzi sobie ze szpulami o maksymalnej masie 55kg, powierzchni do 150m2 i maksymalnej szerokości 1.6m. Drukarki pomogą sprostać wysokiemu zapotrzebowaniu drukując szybko w wysokiej jakości. Operatorzy docenią zalety drukowania automatycznego i bez nadzoru, które może przebiegać nieprzerwanie przez długi czas. Po wyjściu z drukarki aplikacje są natychmiast suche i odporne na zadrapania.

Łatwość drukowania dwustronnego bannerów, żywe kolory i ich każdorazowa powtarzalność to kolejne zalety HP Latex serii 500. Zarówno model 560 jak i 570 posiadają nowe tryby pracy służące uzyskaniu żywo prezentujących się kolorów. Nad utrzymaniem powtarzalności barw czuwa spektrofotometr i gotowe profile.

Koszty wydruku to ważny element, często decydujący o wyborze sprzętu. Drukarki z serii 500 pozwolą utrzymać koszty na niskim poziomie, a wiper roller umożliwi uzyskanie najlepszych rezultatów także na najtańszych nośnikach. Drukarka została zaprojektowana tak aby operator mógł obsługiwać urządzenie od frontu. Pozwoliło to zredukować potrzebną przestrzeń roboczą. Redukcja kosztów możliwa jest także dzięki zastosowaniu 3 litrowych zbiorników z atramentem. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość współpracy z innymi urządzeniami. Drukarki można integrować z istniejącą grupą dzięki specjalnemu oprogramowaniu zarządzającemu. HP stworzył także aplikację mobilną umożliwiającą operatorowi zdalne czuwać nad przebiegiem drukowania w obrębie całej grupy.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]