Jesteś w
Strona Główna > Wydarzenia > HP na targach Drupa 2016

HP na targach Drupa 2016

Targi DRUPA to niezaprzeczalnie najważniejsza na świecie, specjalistyczna impreza wystawiennicza dla przemysłu poligraficznego oraz druku cyfrowego, numer 1 w branżowych imprezach targowych. W 2016 roku będzie to 16 edycja tego wydarzenia. Ostatnia edycja targów, która odbyła się w maju 2012 r. skupiła 1 844 wystawców z 52 krajów oraz 314 tysięcy odwiedzających.

W 2016 roku na ekspozycję targową zostanie oddanych 19 hal wystawienniczych. Podczas 11 dni targowych będzie można zobaczyć nowinki i trendy na przyszłość w obszarze maszyn do druku, materiałów, sprzętu i oprogramowania dla wszystkich procesów i etapów produkcji oraz przeróbki, a także najnowsze technologie i najwyższej jakości usługi, rozwiązania i aplikacje. Będzie to niewątpliwie doskonałe wydarzenie do nawiązania kontaktów i poobserwowania najlepszych dostawców na rynku. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

W filmie pracownicy HP Francois Martin i Carmen Deville-Makover opowiadają o nadchodzących targach Drupa 2016. Film jest swojego rodzaju wprowadzeniem i zaproszeniem do wzięcia udziału w tej imprezie. Wszystkich fanów i miłośników oraz śledzących trendy i nowości w branży nie może nie być w Dusseldorfie.

Stoisko firmy HP oznaczone będzie numerem 17 i zajmie powierzchnię aż 6200m2. Z tego 3500m2 (co odpowiada 3 basenom olimpijskim) przeznaczonych będzie na prezentację mediów, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, materiałów marketingowych oraz opakowań.

Firma HP zaprezentuje pełne portfolio maszyn i urządzeń, w tym przygotowywane specjalnie na to wydarzenie nowości.

Do ciekawostek należy zaliczyć fakt, że po raz pierwszy HP wprowadzi elektroniczny system dostarczania ulotek i materiałów marketingowych HP Print Pass. Nie będzie już konieczne ich noszenie. Z aplikacją mobilną HP Print Pass wystarczy zeskanować te materiały na których nam zależy. Wszystko zostanie dostarczone drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną na wskazany adres. Aplikacja w niedługim czasie będzie udostępniona na stronie internetowej hp.com/go/drupa2016.

Najbliższa edycja targów DRUPA odbędzie się w Düsseldorfie / Niemcy w dniach 31 maja – 10 czerwca 2016 r. Już dziś zapraszamy naszych Klientów na to wyczekiwane przedsięwzięcie. Pokażemy Wam najnowsze rozwiązania proponowane przez HP w segmencie LFP.

Kolejne informacje wkrótce. Zapraszamy do rejestracji i umawiania spotkań z naszymi Przedstawicielami.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]