Jesteś w
Strona Główna > Wydarzenia > Przygotowania do olimpiady DRUPA 2016

Przygotowania do olimpiady DRUPA 2016

Targi Drupa przypominają olimpiadę, jednak tutaj zamiast sportowców udział biorą wystawcy branży drukarskiej z całego Świata. Impreza ma charakter globalny a pod względem ilości odwiedzających nie ma sobie równych.

HP z dużą atencją przygotowuje się do tego wyjątkowego wydarzenia. Firma jak zwykle zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia dedykowane do druku cyfrowego (m.in. technologię HP Latex oraz HP Scitex). Stosowana w nich technologia daje potężne możliwości rozwoju i zwiększenia zysków dla firm, które zdecydowały się zainstalować te urządzenia w swoich parkach maszynowych.

Niezaprzeczalnym faktem jest, że świat druku zmierza ku cyfryzacji, dlatego tak ważne jest znalezienie zaufanego partnera. Partnera, który będzie towarzyszył drukarniom komercyjnym i przemysłowym w tym procesie. Wiarygodność partnera biznesowego najlepiej oceniać, patrząc na jego dotychczasowy wkład w rozwój branży. A wkład firmy HP jest niezaprzeczalnie ogromny. Opowie Wam o tym Mike Salfity z HP w naszym filmie.

Targi Drupa odbędą się w dniach 31 maja do 10 czerwca 2016 roku w Düsseldorfie. Firma Integart będzie partnerować firmie HP podczas tego wydarzenia w Niemczech. Zapraszamy do śledzenia naszych wiadomości i publikacji. Wkrótce przekażemy wam kolejne nowe informacje.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]