Jesteś w
Strona Główna > Wydarzenia > Integart na targach Remadays 2016

Integart na targach Remadays 2016

Tegoroczne targi dla Integart to wyjątkowe wydarzenie: 2 razy większa powierzchnia, 300 m2 aplikacji i nowości na stoisku! Najważniejszym elementem były „Rekomendacje” czyli kilka partnerskich firm z projektami realizowanym przy zastosowaniu technologii oferowanych przez Intagart. Firma położyła duży nacisk na ogromną ilość aplikacji, które były sporym zaskoczeniem dla zwiedzających.

W specjalnej ofercie targowej pod hasłem INTEGART COMPLEX PRINTING SOLUTION (więcej informacji tutaj) – firma przygotowała dla Klientów najlepsze rozwiązania biznesowe w obszarze technologii HP. Z pośród kilku różnych opcji Klienci mogli wybrać najdogodniejszy dla siebie wariant: sfinansować zakupu urządzeń w leasingu fabrycznym (koszt 1% rocznie), przedłużyć gwarancję producenta o kolejny rok czy wykorzystać „Trade-in” czyli odkup starej drukarki finansowany przez HP/Integart ( dotyczyło to drukarek sylwetowych i ekosolwentowych, drukarek Lateksowych I generacji oraz niektórych drukarek wodnych). Te trzy propozycje cieszyły się największym zainteresowaniem wśród kupujących.

Stoisko Integart prezentowało trzy strefy aplikacji i rozwiązań dedykowanych do wnętrz, dla reklamy zewnętrznej oraz rozwiązania dedykowane dla rynku POS. Wśród prezentowanych technologii znalazły się: HP Latexdrukarka HP L370 oraz HP L310 /370 pracująca w szer. 160 oraz model najbardziej ekonomiczny drukujący w szer. 137/; HP Scitex – drukarka HP Scitex FB 550 – drukująca na materiałach sztywnych; ZUNDploter (a właściwie „kombajn”) tonąco, bigująco, frezujący oraz laminator – FLEXILAM (więcej informacji), premierowe urządzenie, po raz pierwszy prezentowane na targach.

Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że z roku na rok rośnie liczba użytkowników i fanów technologii HP Latex, że Klienci przychodzą do nas i chcą oglądać coraz to nowsze rozwiązania i aplikacje, które pokazujemy, i które są inspiracją; wpisują się w coraz modniejszy trend personalizacji, ekologii oraz ekonomiki w druku cyfrowym. Daje to firmom coraz większą przewagę rynkową, pozwala zagospodarowywać nowe obszary wcześniej niedostępne dla druku LFP.

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Gościom dziękujemy za udział w targach. Była to fantastyczna okazja do umocnienia naszych dotychczasowych relacji z partnerami oraz do nawiązania wielu nowych kontaktów. Było nam bardzo miło spotkać się i móc porozmawiać o nowych technologiach, nowych mediach, rynku Viscom, i nie tylko! Liczymy, że pokazane rozwiązania i aplikacje były dla naszych Klientów inspirujące i pozwolą im na poszerzenie swoich możliwości produkcyjnych. Jeśli będziecie mieć Państwo jakiekolwiek pytania do nas, jesteśmy zawsze do dyspozycji.
Dziękujemy, że jesteście z nami! Do zobaczenia za rok.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]