Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Media do druku wielkoformatowego – HP Latex

Media do druku wielkoformatowego – HP Latex

Ponieważ na całym świecie jest ponad 14 tysięcy urządzeń HP Latex, HP ułatwiła klientom znalezienie materiałów, które są dostępne w danym regionie i odpowiadają różnego typu aplikacjom: od okien, oznaczeń zewnętrznych aż po tekstylia i zdobienia pomieszczeń. Jak HP to robi? Firma stworzyła 4 różne kategorie mediów do druku kompatybilnych z technologią HP Latex.

1. Materiały HP sign & display do tuszy lateksowych
Są to oryginalne podłoża HP zoptymalizowane pod kątem tuszy lateksowych jako w pełni zintegrowane rozwiązanie, które obejmuje drukarki lateksowe, tusze lateksowe i media do druku.

2. Technologia ColorPRO
HP współpracuje z czołowymi producentami mediów do druku. Materiały są tworzone z myślą o tuszach lateksowych HP, co poprawia aplikację dla klienta i dla firmy. I tam gdzie mamy do czynienia z materiałem PCV czy tkaninami poliestrowymi, ta technologia w połączeniu z tuszami lateksowymi naprawdę poprawia jakość.

3. Certyfikowane podłoża do tuszy lateksowych HP.
Nowy program certyfikacji materiałów do druku dla tuszy lateksowych HP pomaga właścicielom w wyborze podłoży od dostawców zewnętrznych. Pogram usprawnia wybór mediów i określa najodpowiedniejsze produkty, które zostały przetestowane przy użyciu tuszy i drukarek HP Latex (link). Podłoża mają oznaczenie świadczące, że produkt został certyfikowany i może być używany z tuszami lateksowymi. Dzięki temu klienci będą mogli łatwiej wybrać podłoże do drukarek HP Latex. To ograniczy czas poświęcony na szukanie i sprawdzanie podłoża. Poprzez potwierdzenie jakości produktów pochodzących od dostawców zewnętrznych – pozwala drukarzom na wybór materiału kompatybilnego z drukarkami HP.

4. Podłoża dla których istnieją profile do druku ICC
Na stronie HP Media Solutions Locator można znaleźć profile ICC dla ponad 500 różnych typów mediów od ponad 150 różnych dostawców.
Dzięki tym czterem kategoriom HP ułatwia znalezienie właściwego materiału do aplikacji zleconej przez klienta. Więcej informacji i danych można znaleźć na stronie HP Media Solutions Locator pod adresem: hp.com/go/mediasolutionslocator.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]