Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Success Story with HP PageWide XL 8000 – Tree Town

Success Story with HP PageWide XL 8000 – Tree Town

Firma Tree Towns Imaging and Color Graphics z Chicago, obecna na rynku poligraficznym od 60 lat, jest pionierem stosowania nowych technologii. Dlatego to właśnie jej firma HP zaproponowała, by jako jedna z pierwszych drukarni testowała drukarkę HP PageWide XL 8000 (więcej informacji tutaj). Po dwóch miesiącach intensywnego użytkowania w zakładzie Tree Towns zapytano prezesa firmy, Chucka Wingarda, czy rewolucyjna technologia HP PageWide spełniła jego oczekiwania.

Odpowiedź jest oczywista: tak. Głowica urządzenia drukuje na szerokość całej strony. Maszyna jest bardzo szybka a dokładność druku doskonała. Drukarka pozwala na odwzorowanie wszystkich szczegółów. Coraz więcej klientów zamawia wydruki kolorowe, które stały się standardowym elementem dokumentów wcześniej drukowanych w skali szarości. Możliwość tworzenia czarno-białych i kolorowych wydruków na jednej drukarce to istotna zaleta.

Dostarczany z drukarką program SmartStream jest przyjazny dla użytkownika. Umożliwia szybkie wczytywanie plików i ich drukowanie. Urządzenie XL 8000 umożliwi nam rozwój działalności i zdobywanie nowych klientów każdego dnia.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]