Jesteś w
Strona Główna > Urządzenia > Szwajcarski ploter tnący Zund G3 – wszechstronność, wydajność i precyzja

Szwajcarski ploter tnący Zund G3 – wszechstronność, wydajność i precyzja

Maszyna Zünd G3 to wytrzymały, wielozadaniowy stół tnąco-frezująco-bigujący przeznaczony do pracy w trybie ciągłym. Oferuje najszerszy zakres obsługiwanych materiałów i opcji rozwiązań. Zünd to zaawansowana technologia a jego modułowa budowa pozwala dopasować urządzenie w zależności od potrzeb. Model G3 jest dostępny w jedenastu rozmiarach stołów od M-1600 do 3XL-3200 (czytaj więcej na www.systemytnace.pl).

Zakres mediów i podłoży jakie możemy obrabiać za pomocą systemu tnącego G3 obejmuje: papiery, tapety, tkaniny, folie, bannery, OWV, siatki, płyty PCV, plexę, karton, tekturę, płyty re-board, dibond, styrodur oraz wiele innych.

Wielozadaniowość ZUNDa to: cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacja, dziurkowanie, trasowanie, grawerowanie oraz frezowanie. Solidna konstrukcja systemu rozwijania pozwala na obróbkę rolek o masie do 100 kg. Napędzana zwijarka nie tylko może rozwijać rolki materiału, ale również ponownie je nawijać.

Perfekcyjne cięcie wymaga dobrego przylegania materiału do stołu. Zünd G3 M1600 jest wyposażony w cichą, samoregulującą pompę ssącą, która pozwala na odpowiednie przyssanie materiału do stołu. Program prowadzi operatora krok po kroku przez proces cięcia. Zund automatycznie dostosuje linie cięcia, pozycjonowanie i orientację materiałów. Dokładne spozycjonowanie projektu wymaga użycia kamery ICC. Automatyczne przesuwanie materiału pozwala na samoczynne przesunięcie materiału i kontynuację pracy bez konieczności przerywania procesu cięcia.

Możliwości Zunda G3 są ogromne. Wysokowydajne narzędzia bigują i tną wszystkie powszechnie stosowane materiały opakowaniowe na poziomie jakości, który pozwala wyeliminować konkurencję. Stoły Zünd mogą wykonać wszystkie niezbędne kroki w produkcji opakowań lub oznakowania POS czy POP na jednej maszynie!

Systemy tnące Zünd wraz z centrum sterowania Zünd Cut Center gwarantują optymalny proces produkcji od oryginalnego pliku do gotowego produktu. Do obsługi stacji roboczej operator używa prostego i wydajnego programu Zünd Cut Center kompatybilnego z oprogramowaniem RIP takich producentów, jak Caldera, Onyx i innych.

By zapewnić maksymalną wydajność i żywotność sprzętu, system G3 jest całkowicie zamknięty i zaprojektowany tak, by chronić sprzęt przed pyłem i wiórami pozostałymi z cięcia i frezowania. Czujniki i urządzenia zabezpieczające gwarantują operatorowi całkowite bezpieczeństwo. Dobrze zorganizowane miejsce pracy w Zund G3 posiada też wygodny system przechowywania dodatkowych modułów, narzędzi i noży.

G3 posiada dwuletnią gwarancję producenta i spełnia wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa niezbędne do uzyskania certyfikatów CE i UL. Wyjątkowa wydajność plotera G3 w zakresie cięcia, frezowania i wykrawania to nie przypadek, lecz efekt ponad 25 lat pracy i doświadczenia firmy Zünd w świadczeniu usług dla producentów tekstyliów, wyrobów skórzanych, opakowań, grafik ekspozycyjnych i znaków.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]