Jesteś w
Strona Główna > Car Wrapping - Auto Folie > Zaskakujące aranżacje, inspirujące wnętrza – folie samochodowe carbon

Zaskakujące aranżacje, inspirujące wnętrza – folie samochodowe carbon

Oklejenie auta to propozycja dla Wszystkich, którzy chcą się wyróżniać spośród tłumu. Obok walorów estetycznych oklejenie samochodu folią pełni rolę ochrony dla lakieru, a wszystko w odwracalnej formie, która nie tylko nie niszczy oryginalnego lakieru, lecz chroni go przed czynnikami zewnętrznymi w okresie jej ekspozycji na aucie. Folie karbonowe (ARLON UPP 2300 – info, 3M 1080 – więcej tutaj) przeznaczone są głównie do oklejania pojazdów.

Szeroka gama wzorów folii pozwala na uzyskanie ciekawych, indywidualnych stylizacji wyrażających poczucie własnej estetyki. Jedną z ciekawszych struktur folii do zmiany koloru auta jest folia karbonowa (carbon) imitująca strukturę włókna węglowego. Wtłoczony wzór uwydatnia deseń i efekt trójwymiarowości folii. Kolorystyka folii o strukturze karbonu m.in. biel, czerń, czerwień pozwalają na kreowanie oryginalnych wizualizacji.

Dzięki swoim właściwościom i strukturze folia ta stanowi również atrakcyjny element dekoracyjnych dla aplikacji na elementach wyposażenia wnętrz, sprzęcie AGD, RTV np. obudowy telefonów komórkowych czy laptopów. W aplikacjach samochodowych stosowana jest na zewnątrz i do wewnątrz, do takich elementów jak: lusterka, maska, dach, dyfuzor, kokpit, hamulec ręczny nadaje charakter i pozwala dowolnie spersonalizować strukturą auto. W aplikacjach dekoracyjnych nadaje przedmiotom nowoczesny design. Pełna oferta folii samochodowych dostępna na stronach Integart’u.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]