Jesteś w
Strona Główna > Car Wrapping - Auto Folie > Z wizytą w The Wrap Center – innowacyjne folie samochodowe 3M

Z wizytą w The Wrap Center – innowacyjne folie samochodowe 3M

Tym razem podróż po innowacyjnych produktach zaprowadziła ekipę filmową Integart.TV do Tarnowa. Tutaj, razem z firmą 3M, udało się zrealizować bardzo ciekawy materiał na temat car wrappingu. Zdjęcia zostały nakręcone we The Wrap Center należącym do Rafała Żmudy. Jak się okazało Rafał w swoim warsztacie stawia na sprawdzone produkty samochodowe firmy 3M.

O produktach dedykowanych do aplikacji samochodowych opowiadała Martyna Taczanowska z firmy 3M Poland: w ofercie rynkowej produktów 3M można wyodrębnić dwie grupy produktów. Pierwsza to te rekomendowane do grafik flotowych (tj. IJ 180 oraz IJ 480). Druga grupa przeznaczona jest do całościowej zmiany koloru pojazdów (są to np. folie z serii 3M 1080).

Aneta Maluśkiewicz (Integart): folie wylewane IJ 180Cv3 wyposażone są w specjalny klej, który dzięki zastosowaniu technologii Controltac pozwala na repozycjonowanie. Technologia kanalikowa kleju pozwalają na aplikowanie bez tzw. „bąbli”. Folie 1080 (do całkowitego zmiany koloru) nie wymagają laminowania w ogóle natomiast w przypadku folii do grafik flotowych zaleca się laminowanie, które zabezpiecza nadruk przed promieniowaniem słonecznym oraz działalnością większości związków chemicznych działających na aplikację podczas jej użytkowania.

Piotr Kaczyński (AR Contact): „W firmie stosujemy folie premium marki 3M. Najpopularniejszą folią rynku reklamowego jest IJ 180Cv3. Na tych foliach doskonale sprawdza się nadruk w technologii HP Latex”.

Program 3M MCS gwarantuje, że przy zastosowaniu odpowiedniej technologii druku oraz laminowania możemy być spokojni o długi okres użytkowania aplikacji. Warto pamiętać, że produkty 3M charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także powtarzalnością w tym zakresie, co również jest niezmiernie ważne dla warsztatów car wrappingowych oraz aplikatorów.

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]