Jesteś w
Strona Główna > Technologia HP > Zachwycająca Barcelona: od Gaudiego… po technologię HP – RemaDays 2017

Zachwycająca Barcelona: od Gaudiego… po technologię HP – RemaDays 2017

Barcelona to jedno z najstarszych miast Europy, pełne kontrastów, ludzi, nadzwyczajnej architektury a za sprawą europejskiej siedziby HP, także technologii. Miasto to zachwyca swoim nietuzinkowym wyglądem, który w dużej mierze zawdzięcza Antonio Gaudiemu – jego oryginalnym projektom architektonicznym oraz wizjom, z których należy czerpać inspirację. Nie bez powodu HP wybrało właśnie Barcelonę.

Dzieła Gaudiego charakteryzują się nadzwyczajną oryginalnością oraz różnorodnością, potrafią hipnotyzować oraz przyciągać z nadzwyczajną siłą.

„Dekoracja zawsze była i będzie kolorowa.
W naturze nie ma monotonii…”

Antonio Gaudi

W czasach kiedy żył był prekursorem ponadczasowej wizji, która ma zastosowanie w architekturze, w rozwiązaniach we wnętrzach oraz w dekoracji. Po dziś dzień jego wizje oraz sztuka są podziwiane i nie mają naśladowców.

Firma HP jest wizjonerem w obszarze technologii, którą wprowadziła na rynek i od wielu lat konsekwentnie ją udoskonala i rozwija, rewolucjonizując dotychczasowe metody druku cyfrowego. Technologia druku HP LATEX III generacji to synonim najwyższej jakości i rozwiązań pro-ekologicznych. Technologia HP pozwala przekraczać granice, przełamywać bariery i być bezkonkurencyjnym na wielu płaszczyznach.

INTEGART jest Gold partnerem firmy HP i propagatorem technologii druku HP LATEX, która jest najszybciej rozwijającą się technologią na rynku reklamy oraz dekoracji. Wskazuje alternatywne kierunki rozwoju w druku wielkoformatowym oraz wyznacza nowe trendy w personalizacji.

Chcemy zabrać Państwa w podróż po imponującej krainie Gaudiego oraz do technologicznej mekki firmy HP. Niespotykane wrażenia a także potężny zastrzyk wiedzy w obszarze najnowszych technologii druku cyfrowego oraz aplikacji będą dla Was na wyciągnięcie ręki.

Spotkanie i poznanie współautorów największego sukcesu ostatniego dziesięciolecia, jaki miał miejsce w branży LFP, będzie dla Was początkiem nowej drogi i pasmem wielu sukcesów, czego Wam życzymy!

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]