Jesteś w
Strona Główna > Z życia Integart > Integart na RemaDays 2017 – zaproszenie

Integart na RemaDays 2017 – zaproszenie

Targi RemaDays to jedna z najważniejszych imprez w branży reklamy, poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Integart zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 15-17.02.2017r. w podwarszawskim Nadarzynie. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa stoisko o niebagatelnej i rekordowej dla Integart powierzchni aż 230m2.

W tym roku inspiracją będzie dla nas twórczość Antonio Gaudiego. Pod hasłem „Gaudi Inspires – przekraczamy granice” zaprezentujemy siedem urządzeń oraz najnowsze innowacyjne media. W jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki dostępne będą najlepsze technologie LFP oraz specjaliści i eksperci HP, Zund, Caldera (producent oprogramowania RIP). Przygotowaliśmy też wiele niespodzianek – nowy Katalog – aplikacje z Mistrzem Świata, z marką Arlon – i oczywiście – promocje cenowe na zakup urządzeń.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko U23 w hali F. Więcej informacji na temat przygotowanych atrakcji oraz możliwości rejestracji online na stronie www.integart.com.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Do Góry
[Wow-Modal-Windows id=1]